google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 16.10.2019
  1 USD
  3.8934
  -0.0018
  1 EUR
  4.2970
  0.0021
  1 CHF
  3.9041
  0.0041
  1 GBP
  4.9610
  0.0328
  1 RUB
  0.0605
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  NOWIMEX s.c.
  NOWIMEX s.c.

  NOWIMEX s.c.


  Firma NOWIMEX jest przedstawicielem i dystrybutorem firm zagranicznych z branży elektrotechnicznej. Głównym obszarem działalności są systemy zasilania ruchomych odbiorników energii i osprzęt sterowniczo-sygnalizacyjny.

  Firma NOWIMEX istnieje od 1990 roku.

  Od samego początku istnienia zajmuje się reprezentowaniem firm zagranicznych na rynku polskim. O skuteczności naszych działań niech świadczy fakt, że obroty kilku firm, które były reprezentowane przez NOWIMEX wzrosły na tyle, że zdecydowały się otworzyć własne filie.

  Obecnie głównym obszarem działalności jest doradztwo w zakresie systemów zasilania ruchomych odbiorników energii, a od 1995 roku również ich dystrybucją.

  Naszą specjalnością są projekty nietypowe wymagające dużej wiedzy technicznej z różnych dziedzin. Stale rozszerzamy krąg naszych dostawców tak, by móc rozwiązywać nawet bardzo skomplikowane problemy naszych klientów.

  NOWIMEX s.c., Systemy zasilania ruchomych odbiorników prądu, Panale sygnalizacyjne i alarmowe, Sygnalizatory świetlne i dźwiekowe, Dławice do kabli

  Krąg naszych odbiorców w całym kraju tworzą: hurtownie, zakłady przemysłowe, energetyka, biura projektów i producenci maszyn.

  Stale rozbudowujemy nasz magazyn aby móc szybko reagować w sytuacjach tego wymagających.

  Personel firmy poprzez swoją fachowość i zaangażowanie zapewnia Państwu profesjonalną i miłą obsługę. Na życzenie udostępniamy dokładne informacje i dane techniczne na temat każdego oferowanego produktu.

  Mamy nadzieję, że nasza oferta pozwoli Państwu w dostępny i szybki sposób rozwiązywać problemy z zasilaniem i sterowanie ruchomych maszyn i urządzeń.

  mgr inż. Grzegorz Ramotowski

   

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.